O naší firmě

O firmě ATLAS

Historie

Firma ATLAS začala ve větším rozsahu působit v roce 1995. Od roku 1997 se zabýváme i prodejem a mícháním barev, laků a omítkovin. Naše činnost se rozdělila na část řemeslnou a část obchodní. V řemeslné části provádíme všechny druhy malířských  a natěračských prací, zednické opravy a úpravy, stavební řemesla a montáž sádrokartonu. 

Informace

Postupným zvyšováním obratu a schopnosti dostát svým závazkům, realizujeme zakázky s několika pracovníky. Umíme udělat zakázku v obratu několika milionů i ukázat konkurenceschopnost při malé zakázce, jako je výmalba bytu anebo nátěr fasády. Významným segmentem naší činnosti je obnova památkových objektů. Našimi zákazníky jsou běžní občané, u kterých provádíme výmalbu, nátěry fasád, střech apod. 
Dále jsou našimi odběrateli úřady, farnosti, muzea, bytová družstva i společenství vlastníků a několik velkých i menších firem, pro které provádíme opakovanou údržbu. 

Naše vybavení

Natíráme i střechy, potrubí i mosty. Poměrně často provádíme i nápisy na fasády za pomocí vlastního lešení. K zajištění zakázek jsme vybaveni pevným i nadstavbovým lešením, dvěma vysokotlakými stříkacími zařízeními STORCH, mobilní pískovačkou s kompresorem na menší plochy, strojem na broušení dřevěných podlah apod.

ATLAS-VSETIN.CZ 2024 © Designed by WebLeaders.cz