Prodejna Dům barev

Vaši experti na barvy.

V obchodní části jsme zaměřeni na prodej a míchání barev, laků, omítek i marmolitu, nově také od firmy Primalex. Najdete u nás také široký výběr lazur na dřevo od značek Primalex, Remmers, Johnstones, Luxol nebo Karbolineum. V naší prodejně jsou vyškolení pracovníci a často je také možná konzultace s malířem – profesionálem. 
Zabýváme se maloobchodním prodejem pro občany i dodávkami pro stavební firmy, živnostníky i strojírenské firmy. Firemní odběratelé mají slevové nabídky.
Přímo na prodejně mícháme barvy vnitřní, fasádní, na střešní krytiny i na konstrukce, průmyslové barvy i marmolit od firmy Mozaicsystem.

Co nabízíme:

Prodej a míchání barev

Nabízíme prodej barev, laků, probarvených omítkovin, nářadí a příslušenství. V naší prodejně najdete také míchárnu barev Primalex a anglických barev Johnstones. Namícháme tisíce odstínů, dle vašeho přání.

Odborné poradenství

Našimi odběrateli jsou jak běžní zákazníci, tak firmy malířské, stolařské i stavební. Poradenství je samozřejmostí. Máme léta zkušeností z praxe a rádi se o své zkušenosti podělíme.

Zajímavosti:

Alcea & Marmolit

Od roku 2011 jsme začali v naší prodejně míchat průmyslové barvy Alcea ve výborné ceně i kvalitě. Jedná se o barvy všech typů (syntetické, epoxidové, polyuretanové, kovářské, nitro…). Mícháme jakékoliv množství od 1 kg ve všech dostupných odstínech. Barvy jsou vhodné na nátěry střech, konstrukcí, mostů nebo jako nástřik kontejnerů a zámečnických výrobků. Nově mícháme přímo na prodejně také mozaikovou omítku Mozaicsystem, která se používá na ozdobné sokly, komíny, stěny v exteriéru a případně i v interiéru.
http://mozaicsystem.cz/vzornik/

Sortiment

V prodejně jsme postupně rozšířili nabídku především o nářadí a materiály, se kterými máme zkušenosti z našich zakázek. Najdete u nás míchárnu barev anglických barev Johnstones a Primalex. Mícháme barvy vnitřní, fasádní, na střešní krytiny i na konstrukce, průmyslové barvy i marmolit od firmy Mozaicsystem. Dále také barvy vnitřní i venkovní, lazury, syntetické i vodou-ředitelné a fasádní omítkoviny. V roce 2006 jsme také navázali spolupráci s obchodní sítí Dům Barev.

ATLAS-VSETIN.CZ 2024 © Designed by WebLeaders.cz